Абітурієнтам

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Дорогі юнаки та дівчата, всі хто бажає навчатись!

Обираючи спеціальність – ви обираєте своє майбутнє!

Попереду п’ять років навчання, які повторити навряд чи можливо. Тому під час вибору спеціальності на усе подальше життя вам треба визначити:

–        переваги обраної спеціальності, включаючи перелік предметів;

–        де і ким ви будете працювати в майбутньому.

Ми пропонуємо вам спеціальність 171 “Електроніка”, спеціалізація “Електронні прилади та пристрої”, яка в нашому університеті надає знань і вмінь з електронних та радіоелектронних приладів, пристроїв і систем як загального, так й спеціального та авіаційного призначення. До навчального плану входять дисципліни, що пов’язані з:

–        програмуванням, комп’ютерною технікою і мережевим обладнанням,

–        телекомунікаційними системами широкого призначення, зокрема стільниковим зв’язком та бездротовими мережами;

–        аудіо-відео та телевізійною технікою;

–        радіомоніторингом;

–        авіаційними радіоелектронними пристроями;

–        економікою, менеджментом та маркетингом у радіоелектронній галузі.

Стати магістром за спеціалізацією “Електронні прилади та пристрої” означає навчитись розробляти нові радіоелектронні пристрої та системи, бути здатним впроваджувати нові радіотехнології, керувати процесами технічного обслуговування радіоелектронних пристроїв та систем.

Після навчання на вас чекають в Авіаційно-технічному комплексі «Антонов» в якості інженерів-конструкторів, Державному підприємстві з обслуговування повітряного руху України в якості інженерів з аеронавігаційного обладнання, Українському державному центрі радіочастот в якості фахівців з радіомоніторингу, корпорації Lifecell, Vodafone, Київстар в якості інженерів з телекомунікацій, технічних менеджерів та ін.

Будемо раді бачити вас серед наших студентів!

Запрошуємо Вас на дні відкритих дверей нашого інституту.

Опис спеціальності.

Кафедра готує фахівців найвищої кваліфікації за спеціалізацією “Електронні прилади та пристрої”. Навчання за цією спеціальністю дає широкий спектр знань, необхідних для ефективного застосування електронних і комп’ютерних методів і засобів в усіх галузях науки, техніки, розробки, виробництва, обслуговування, експлуатації, ремонту, сертифікації, маркетингу тощо.

Спеціалізація “Електронні прилади та пристрої”

Якщо ви бажаєте оволодіти сучасними технологіями розробки, модернізації, експлуатації та обслуговування сучасної радіоелектронної апаратури:

– апаратури радіомоніторингу

– відеотехніки

– аудіотехніки

– техніки мобільного зв’язку

– комп’ютерів

– периферійних пристроїв

– телевізійної апаратури

– мережевої апаратури

– мультимедійних систем

– мікропроцесорних систем управління технікою, та ін., тоді вам слід обрати спеціальність 171 «Електроніка».

Навчаючись за спеціалізацією “Електронні прилади та пристрої”, ви опануєте:

– системне програмування

– методи розробки і обслуговування комп’ютерних систем та периферійних пристроїв

– комп’ютерне проектування електронної апаратури

– архітектуру та методи діагностики працездатності електронної апаратури

– методи тестових випробувань апаратури

– дисципліни економічного напряму та менеджменту.

Електронні пристрої та системи сьогодення – це техніка різноманітного зв’язку, радіомоніторингу, мережева апаратура, комп’ютери з периферійними пристроями, офісна оргтехніка, телевізійна, відео- та аудіотехніка, побутові та електронні пристрої з мікропроцесорами тощо. Фундаментальна підготовка фактично є спільною для низки спеціальностей. Тому випускники мають можливість працювати в галузі комп’ютерних технологій, телекомунікації, сучасної електроніки та радіотехніки. Фахівці цього напряму мають дуже високий попит на ринку праці, на підприємствах державної та інших форм власності з високим рівнем заробітної плати.

Наші випускники успішно працюють на посадах експертів, аналітиків, провідних менеджерів, інженерів-конструкторів в компаніях «Укрчастотнагляд», Lifecell, Vodafone, Київстар, підприємствах: АНТК «Антонов», «Воля-Кабель», фірмах з розробки, збірки та обслуговування радіоелектронної та комп’ютерної апаратури та ін. Крім того, вони успішно відкривають свої фірми з ремонту, розробки, виробництва та продажу апаратури і постачання комплектуючих деталей і вузлів.

Прийом абітурієнтів здійснюється за результатами незалежного оцінювання з української мови,  математики, фізики або іноземної мови. Здійснюється прийом молодших спеціалістів на 2 і 3 курси. Здійснюється прийом бакалаврів на 5 курс.

На випускників чекають підприємства і компанії, де потрібні фахівці, здатні розв’язувати завдання як у спеціалізованих областях електроніки, так і практично будь-які проблеми з розробки, виробництва, придбання та продажу сучасних електронних компонентів та апаратури. Це також фірми з надання послуг зв’язку, ремонту комп’ютерної техніки, створення локальних комп’ютерних мереж, обслуговування, продажу і ремонту автомобілів, державні і приватні медичні заклади тощо. Крім того, кращі студенти запрошуються на кафедру як аспіранти і викладачі-стажери.

Деякі викладачі кафедри радіоелектронних пристроїв та систем викладають англійською мовою. З 1999 року в Національному авіаційному університеті успішно функціонує навчання технічним спеціальностям англійською мовою. Навчання англійською є великою перевагою НАУ. Додатково до диплому випускники одержують сертифікат про спеціальну вищу освіту, здобуту англійською мовою. Це значно покращує шанси вдалого працевлаштування і подальшого кар’єрного росту.

На кафедрі постійно проводиться наукова робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Студенти залучаються до наукової роботи і беруть участь у міжнародних конференціях.