Міжнародні зв’язки

Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем має зв’язки з вищими навчальними закладами інших країн, зокрема:

  • Warsaw University of Technology, Польща;
  • University of Pardubice (Jan Perner Trasport Faculty), Чехія;

 

Щорічно співробітники кафедри беруть участь у роботі міжнародних науково-технічних конференцій. Найбільша кількість наукових доповідей і статей здійснюється проф. Сібруком Л.В. та проф. Ільницьким Л.Я.

Значну популярність отримала конференція MRRS – Microwaves, Radar and Remote Sensing Symposium, що проводиться у Києві (організатор і голова проф. Яновський Ф.Й., кафедра радіоелектроніки). Ця конференція організується з трирічним циклом і двічі (2005 р. і 2008 р.) проходила у рамках Всесвітнього авіаційного конгресу у Національному авіаційному університеті. Так, в MRRS-2008 взяли участь учені та спеціалісти з 29 країн: України, Польщі, США, Білорусі, Йорданії, Румунії, , Хорватії, Чехії Данії, Німеччини, Угорщини, Італії, Франції, Саудівської Аравії, Люксембургу, Мексики, Великої Британії, Фінляндії, Південної Кореї, Росії, Туреччини, Австралії, Швейцарії, Іспанії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів, Японії. Наступна конференція MRRS-2011 планується на цей рік.

У майбутньому кафедра планує взяти у часть у Міжнародній конференції разом з Державним підприємством «Український державний центр радіочастот».