Профорієнтаційна зустріч зі студентами випускного курсу коледжу інженерії та управління.

22 жовтня 2018 р. доцент нашої кафедри Габрусенко Євген Ігорович відвідав наших давніх друзів – Коледж інженерії та управління (в мінулому – Промислово-економічний коледж) для профорієнтаційної зустрічі зі студентами випускного курсу. Вже понад 15 років з цього коледжу до нас приходять вчитись талановиті молоді люди! Випускників цикавить питання подальшого навчання, тому зустріч була дуже плідною. На фото: Габрусенко Є.І. зі студентами випускного курсу та їх керівником Столярським Валерієм Петровичем. Хлопці та дівчата, випускники коледжів та шкіл, подбайте про своє майбутнє вже зараз, зробіть вибір своєї подальшої долі! Бо час дуже швидко минає.