Студентське науково-технічне товариство

Паралельно з навчальним процесом наші студенти можуть підвишувати свій науково-технічний рівень прймаючи участь у діяльності студентського науково-технічного товариства.Працюючи разом зі співробітниками кафедри над різноманітними науковими і технічними проблемами, студенти не тільки розширюють свій професійний та науковий кругозір, осваюють навички самостійної дослідницької роботи, але і роблять перші кроки, які рекомендують їх до подальшего навчання в аспірантурі. Сьогодні наша кафедра розробляє разом зі студентами цілий ряд науково-технічних напрямів і проектів. Робота СНТТ спрямована на підвищення якості підготовки фахівців, розвитку їх творчої ініціативи шляхом залучення студентів до науково-дослідної роботи. При кафедрі створені і працюють студентські наукові групи. Керівництво групами виконують провідні спеціалісти кафедр за участю молодих викладачів і аспірантів. Основні напрямки студентських гуртків відповідають науковим напрямкам кафедри. Крім того, виконується розробка лабораторного устаткування і програмного забезпечення навчальних дисциплін.

Працюючи разом із співробітниками кафедри над різними науковими і технічними проблемами, студенти не тільки розширюють свій професійний і науковий кругозір, освоюють навички самостійної дослідницької роботи, але і роблять перші кроки, що рекомендують їх до подальшого навчання в аспірантурі.

Сьогодні наша кафедра розробляє спільно зі студентами цілий ряд науково-технічних напрямків і проектів.

На кафедрі працюють такі наукові гуртки:
Науковий керівник Види робіт
проф. Іванов В.О. Математичне моделювання електромагнітної обстановки в різних частотних діапазонах в умовах різних виробничих структур.
доц. Щербина О.А. Комп’ютерне моделювання антенних систем.
доц. Габрусенко Є. І. Прогнозування поширення радіохвиль.
доц. Задорожній Р.О. Розробка радіоканалу БПС.

Щорічно кращі роботи експонуються на виставках науково-технічної творчості студентів, аспірантів і молодих учених. Результати наукових досліджень доповідаються на студентській науковій конференції «Політ» і міжнародній науково-технічній конференції «Авіа», які щорічно проводяться у Національному авіаційному університеті.

> Міжнародний конкурс космічного агенства НАСА номінація електроніка
> 2016 - 3 місце.
> Міжнародний конкурс "Золотий байт" номінація "Інтернет речей" 2017 - 1 місце.
> Міжнародний конкурс "Золотий байт" номінація "Електроніка. Старт-тап"
> 2017 - 2 місце.
> Конкурс з агро-елетроніки. 2017 3 місце.
> Чемпіонат України з веб-розробки 2016 - 1 місце.